Výrobci

Odběr novinek

Dalekohled Baladéo Horizon 12x50 Zobrazit v plné velikosti

Dalekohled Baladéo Horizon 12x50, Fernglas

- snadná manipulace a jasný, stabilní obraz - to je stručná charakteristika tohoto kvalitního binokuláru. Má pokovená kvalitní optická skla, kovové tělo potažené gumou, přípravu pro přišroubování na stativ, řemínek a je dodáván s nylonovým pouzdrem. Je ideální pro myslivce či milovníky přírody.

 

Více informací

PLR007

Dostupnost: skladem

1 ks na skladě

1 500,00 Kč

S tímto dalekohledem si můžete náležitě vychutnat ostrý a jasný detailní obraz objektu Vašeho zájmu. Umožňuje přiblížení12x a to ve vysoké kvalitě obrazu, průměr objektivu je 50 mm. Tělo dalekohledu je ergonomicky tvarované, potažené gumou pro komfortní úchop. Má přípravu pro našroubování dalekohledu na stativ, kterou naleznete pod krytem s piktogramem stativu mezi objektivy dalekohledu. Příjemný je i měkký kaučukový lem očnic, který umožňuje pohodlné užívání dalekohledu - i lidem s brýlemi.

Dalekohled lze přizpůsobit každému uživateli - nastavení rozteče okulárů i regulaci dioptrií ( kompenzuje rozdíly mezi schopnostmi levého a pravého oka ). Návod pro nastavení je přiložen ke zboží.

  • Hmotnost : 820 gramů
  • Rozměry : 18,5 x 18x 6,5cm

 

Údržba, čištění a varování

Při opatrném zacházení Vám bude dalekohled sloužit mnoho let. Jako u každého dalekohledu se vyvarujte působení vysoké teploty, vlhka a nečistot.

Prach na čočkách odstraňujte nejlépe jemným štětečkem nebo přiloženým hadříkem. Otisky prstů odstraňte jemným hadříkem mírně napuštěným čistým alkoholem.

Varování : dalekohledem se nikdy nedívejte přímo do slunce, hrozí vážné a trvalé poškození zraku!

 

  • Hmotnost : 820 gramů