Výrobci

Odběr novinek

opakovací malorážka S.D.M.  Karabiner 98-K Zobrazit v plné velikosti

Opakovací malorážka S.D.M. Karabiner 98-K

- MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA FIRMY G.I.S., v případě zájmu kontaktujte firmu G.I.S. na e-mailu globalimportservice@volný.cz . Na základě vašeho e-mailu budete kontaktováni pracovníkem firmy.

NELZE OBJEDNAT V TOMTO E-SHOPU!

Opakovací malorážka z produkce čínské firmy S.D.M. poměrně věrně imitující vzhled slavné druhoválečné karabiny Mauser K98.

Více informací

Dostupnost: pouze na objednání na výše uvedeném e-mailu firmy G.I.S.

1 Produkt je na skladě

6 490,00 Kč

Opakovací malorážky označené S.D.M.  Karabiner 98-K jsou vyráběny v Číně. Po technické stránce se jedná o kopii Brněnských a později Uhersko Brodských malorážek řady ZKM. Například zásobníky jsou vzájemně zaměnitelné od obou výrobců. Po stránce vzhledové se zase výrobce snažil maximálně se přiblížit designu karabin Mauser K98. Na přiložených fotografiích můžete sami posoudit jak dalece se mu to podařilo. O tom že se výrobce skutečně snažil svědčí i skutečnost, že na pušku jde nasadit i originální bodák určený pro K98. Na pušce by jste těžko hledali nějaký plast, jako to je velice často k vidění u ostatních výrobců , kteří se zabývají výrobou kopií slavných vojenských zbraní v ráži 22LR. Zkrátka z 95% jen ocel a dřevo pouze zásobníková šachta a páka spouště jsou vyrobeny z neocelové slitiny.

Všechny zbraně jsou nové a jsou opatřeny zkušební značkou C.I.P. 

Jedná se o zbraně kategorie C. k jejich koupi tedy není třeba nákupní povolení. Jsou prodejné všem držitel zbrojního průkazu starším 18-ti let. Protože naše firma není držitelem zbrojní licence nemůžeme vám prodat zbraň přímo, ale je nutné se obrátit na firmu GIS prostřednictím e-mailu globalimportservice@volny.cz

více informací na GunMaster.cz