Výrobci

Odběr novinek

Opaskové pouzdro tvarované Zobrazit v plné velikosti

Opaskové pouzdro tvarované, Förmigen Gürtelholster

- nylonové, 2 poutka, pro pistole CZ 75 D Copact, CZ 75 P 07 Duty, Sig P 228, Sig SP 2022, Glock 17/19

Více informací

206 - 1

Dostupnost: auf Lager verfügbar

1 Produkt je na skladě

Pouze online

320,00 Kč

Opaskové pouzdro tvarované, nylonové, 2 poutka pro - CZ 75 D Copact, CZ 75 P 07 Duty, Sig P 228, Sig SP 2022, Glock 17/19

  • oblíbená opasková pouzdra, jejichž vnější strana tvarovaná od těla vytváří prostor pro rychlé tasení
    a zejména zpětné vložení zbraně do pouzdra
  • dvě opasková poutka zajišťují maximální stabilitu při nošení pouzdra se zbraní
  • dvojdílné rychlozapínání je délkově stavitelné


Materiál a technologie zpracování

Výrobky DASTA jsou zhotoveny z nylonových textilií s vodoodpudivou úpravou, vysoce odolných proti otěru. Pouzdra na krátké zbraně jsou vyrobeny technologií „trilaminátu“ neno technologií „sendvíče“.

„Trilaminát“ je oboustranně laminovaná pěnová výstelka POLYFOAM svrchním materiálem na bázi polyamidových vláken typu Cordura a vnitřním materiálem na bázi mikroplyše. POLYFOAM je pěnová výstelka s uzavřenou buněčnou strukturou, která nepřijímá vodu.

„Sendvíč“ je vrstvený materiál, kde pěnová výstelka je nahrazena tvarově stálou hmotou  z vysokohustotního polyetylenu o různé tloušťce a stupni tuhosti. Vnitřní materiál na bázi mikroplyše je přitom zpravidla laminován 2 mm molitanovou vrstvou.

Ošetřování a údržba

Výrobky nevyžadují žádné zvláštní ošetřování. Hrubé nečistoty odstraníme kartáčem a očistíme vlhkým hadříkem namočeným v béžném saponátovém prostředku. Pouzdro necháme volně oschnout.při teplotě do 40°C.

Upozornění pro uživatele

Používejte pouzdro na zbraň pro kterou je určeno výrobcem. Používejte jej způsobem, který je výrobcem stanoven ( jako opaskové, podpažní nebo vnitřní ).